REKLAMA:
Kosmetyki marki Avon i Oriflame w dobrej cenie z dostawą do domu

SUPER SKLEP INTERNETOWY www.skarby1.pl

DARMOWA KSIĘGA JACKA

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości

255. Ja od kredytów trzymam się jak najdalej - wolę oszczędzać...
Basia, http://www.nomi.tdnet.com.pl/
Data wpisu: 13:42:48 25-09-2012

256. Po co komu cyfrowe wydanie prasy?

Na pewno dużo słyszałeś/aś ostatnio o tzw. e-prasie. Wielu ludzi pewnie zachęca Cię do korzystania z niej, bo lepsza, bo wygodniejsza, bo nowoczesna itd. Ale właściwie dlaczego masz się tym przejmować? \"Nie ma to jak gazetka w garści\" – myślisz sobie – \"świeży druk trochę brudzi palce, ale co tam – po co mi jakieś cyfrowe wydania?\". Po co? Przeczytaj, a się dowiesz...

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że pędząc rano do pracy, czy na ważne spotkanie, nie zdążyłeś/aś kupić upragnionej \"gazetki\"? Jeśli tak, to znasz to rozczarowanie. \"Mówi się trudno\" i pędzisz dalej z nadzieją, że uda się gdzieś jeszcze znaleźć kiosk po drodze. Ja od dawna nie mam tego problemu, bo... kupuję gazety zanim jeszcze wyjdę z domu. Jak? Nie \"jak?\", tylko \"gdzie?\" :) W tym sklepie (tu podaj nazwę/adres swojego Nextore’a).

Przy okazji – ile razy, szukając tej upragnionej gazety w kilku kolejnych kioskach usłyszałeś/aś \"przykro mi, nakład się skończył\"? Ja nie mam tego problemu – nakład cyfrowy nigdy się nie kończy J Mało tego, mogę kupić gazetę wczorajszą, lub nawet sprzed tygodnia, bo wciąż dostępne w sprzedaży są wszystkie wcześniejsze numery. Chcesz zobaczyć? (tu możesz dodać link do archiwalnych wydań jednego z tytułów, dostępnych w Twoim sklepie cyfrowym)

Niektórzy kupują gazety tylko \"okazyjnie\". Wówczas nie ma problemu z tym, że nie dostałeś/aś konkretnego wydania – \"nie ma to nie ma, kupię jutro, za tydzień, albo wezmę inny tytuł\". Fakt - nic się nie stało. Za to problem pojawia się, gdy uświadamiasz sobie, że masz stertę niepotrzebnej makulatury w domu. Wyrzucić? Bardzo nie ekologicznieJ. Gdybyś kupił/ła wydanie cyfrowe, nie zastanawiałbyś/abyś się teraz, co zrobić z tą stertą, która obrasta kurzem :). No i mniej by Cię to kosztowało. (tu możesz podać link do jednego z dostępnych w Twoim sklepie cyfrowym tygodników)

Jeżeli mieszkasz za granicą, to masz tym większy problem ze znalezieniem swoich ulubionych czasopism w kiosku, czy salonie prasowym. Zawsze możesz zaprenumerować swoje ulubione czasopismo w sprzedaży wysyłkowej, zapłacić za przesyłkę zagraniczną i czekać... Albo wejść na stronę (tu podaj adres swojego sklepu cyfrowego) i otrzymać wybraną gazetę od razu! Bez dodatkowych kosztów :).

Może należysz do tych osób, które potrzebują codziennej gazety, nie dla własnej przyjemności, ale po prostu musisz być \"na bieżąco\" w pracy? Pewnie nie masz wiele czasu na codzienny przegląd prasy? Musisz się śpieszyć – konkurencja nie śpi, a wszyscy dostają gazety o tej samej porze... a gdyby tak można było kupić gazetę wcześniej, zanim \"konkurencja\" zdąży ją przeczytać? Pewnie nie wiedziałeś/aś, że cyfrowe wydanie jest dostępne wcześniej, zanim jeszcze otworzą pierwszy kiosk? :) - Sprawdź sam/a. (tu możesz dodać link do dowolnego tytułu z kategorii e-prasa)

Jeśli nadal zastanawiasz się, po co Ci cyfrowe wydanie Twojego ulubionego czasopisma, a powyższe sytuacje Cię nie dotyczą, to pewnie dlatego, że zwyczajnie prenumerujesz swojeu ulubione czasopismo i nie musisz się martwić o jej dostępność. Racja! Wówczas możesz być spokojny/a. Czy jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że elektroniczna prenumerata jest o wiele tańsza? Dostajesz dokładnie tą sama treść, w wersji cyfrowej, za mniejsze pieniądze! W dodatku nie musisz się martwić o miejsce na półkach, czy w szufladach, na kolejne numery. Odtąd bowiem jedyne miejsce jakiego potrzebujesz, to wolne miejsce na dysku, lub płycie DVD :). Zobacz, jakie to proste – a jak trafisz na promocję, to za mniejszą cenę dostaniesz jeszcze prezent! (tu podaj link do promocyjnych prenumerat z oferty Twojego sklepu cyfrowego)
Aha – jeszcze jedno. Jeśli kiedyś szukałeś/aś jakiegoś artykułu we wcześniejszych numerach, to wiesz ile czasu zajmuje wertowanie wszystkiego... W czasopismach w wersji cyfrowej, zamiast szukać \"ręcznie\", możesz skorzystać z wyszukiwarki :)

Wiesz, co w tym wszystkim jest jednak najciekawsze? To, ze nawet jeśli wciąż nie jesteś przekonany/a i nadal wolisz \"gazetkę w garści\", to możesz SAM/A SIĘ PRZEKONAĆ ZA DARMO! Po prostu porównaj pełną wersję wydania cyfrowego z wydaniem papierowym i sam/a zdecyduj, co bardziej Ci odpowiada! (tu podaj link do darmowych wydań e-prasy, lub do promocyjnej oferty Gazety Wyborczej)

Już wiesz, po co Ci cyfrowe wydania prasy?pj, www.dzisiajprzeczytaj.blogspot.com
Data wpisu: 16:48:16 18-09-2012

257. Tak naprawdę prawdziwą sztuką jest oszczędzanie. Ale sama stronka bardzo ciekawa. Polecam ;)
Anita, http://wozki-widlowe.tdnet.com.pl/
Data wpisu: 15:25:41 11-09-2012

258. Szczerze - kredyty to lichwa... Nikomu nie życzę zmagania się z jakimkolwiek kredytem! Pozdrawiam.
Bartek, http://kurier-szczecin.cba.pl/
Data wpisu: 10:25:38 07-09-2012

259. Polecam blog humanlife.pl - trochę o psychologii, cywilizacji, zdrowiu

Humanlife.pl, www.humanlife.pl
Data wpisu: 22:00:47 28-08-2012

260. Ja się staram jak najdłużej działać bez pożyczki...
Filip, http://petardy.portabilo.pl/
Data wpisu: 09:05:08 21-08-2012

261. Zycze autorowi duzo wytrwalosci w prowadzeniu tego bloga
Rabarbar, http://strefa-gier.info/
Data wpisu: 14:18:16 12-08-2012

262. Polecam naprawdę super strona
Stefan, http://www.Lux4home.pl
Data wpisu: 10:47:05 09-07-2012

263. 07-06-2012

APEL O POMOC DLA JUSTYNY I GRZEGORZA


Zwracamy się do Państwa do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca z bardzo gorąco , serdeczną i ogromną prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie , rehabilitację, zakup lekarstw, ochronę zdrowia dla Justyny i Grzegorza. Justyna od młodych swoich lat często choruje na zapalenie nerek często przebywa w szpitalu. Ma bardzo poważne problemy z oddawaniem moczu.
Schorzenie: moczenie nocne i dzienne, obserwacja w kierunku odpływu żołądkowo-przełykowego, stan zagrożenia kamicą. Musi cały czas przyjmować leki, które są bardzo drogie. Często brakuje pieniędzy na zakup lekarstw. które są bardzo ważne. Jeśli Justyna nie będzie brała lekarstw to choroba będzie postępować i będzie coraz gorzej. Ta choroba wiąże się z bardzo dużymi kosztami, gdyż wymaga stałego leczenia, rehabilitacji i obserwacji. Ponadto Lekarze stwierdzili bardzo dużą wadę zgryzu. Już od kilku lat jest pod stałą kontrolą specjalisty Ortodontki. Jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji materialno-finansowej. Schorzenie Grzegorza: upośledzenie umysłowe, Schizofrenia niezróżnicowana, depresja. Schizofrenia jest chorobą psychiczną polegającą na nieprawidłowym funkcjonowaniu sfery psychicznej Grzesia. Powoduje zaburzenia myślenia, urojenia, omamy, halucynacje, zmienne uczucia i zachowanie. Wiąże się ona też z bardzo dużymi kosztami, gdyż wymaga stałego leczenia, rehabilitacji i obserwacji. Nie pracujemy zawodowo i nie mamy żadnego stałego źródła dochodu. Które by zapewniło normalne życie i leczenie dzieci. Oboje jesteśmy zarejestrowani w biurze pracy jako bezrobotni bez prawa do zasiłku. Żyjemy z pracy dorywczej, gdzie sie da i tam się pracuje, która nie zawsze jest . Nasze mieszkanie w Spółdzielni Mieszkaniowej jest zadłużone. Z naszej strony robimy wszystko, co możemy zrobić dla zdrowia Justyny i Grzegorza ale z braku pieniędzy możemy im tylko zapewnić ogromną miłość i duchowe wsparcie w leczeniu i rehabilitacji. Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość jesteśmy i zawsze będziemy ogromnie bardzo wdzięczni dla Państwa, z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękujemy, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości. Naszą ogromną wdzięczność wyrażamy w modlitwie, prosząc, Miłosiernego Pana, by darzył Was Swoją miłością i hojnie wynagrodził łaskami Wasz DAR SERCA dla Justyny i Grzegorza. Serdecznie i pokornie z głębi serca prosimy wspomóżcie dobrowolną ofiarą na konto Fundacji. Wszystkie środki, które zostaną uzbierane na subkoncie w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zostaną wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem. Gwarantem tego jest Fundacja oraz jej statut.


Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:Fundacja Dzieciom \"Zdążyć z Pomocą\"
Bank Pekao S.A. I O/Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
Tytułem: 5562 Sawicka Justyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Lub
Fundacja Dzieciom \"Zdążyć z Pomocą\"
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 14932 Sawicki Grzegorz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Pomóżmy razem:

Pamiętajmy że pojedyncze akty dobroci wspólnie tworzą
wielkie dobro. Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą Ratujmy zdrowie
chorych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażamy zgodę na przetwarzanie i nagłośnienie Apelu oraz danych osobowych Justyny i Grzegorza zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. Zm. W celu pozyskania sponsorów i darczyńców


JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU?
Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT, należy wpisać:
KRS: 0000037904
Wpisać w informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%:
5562 Sawicka Justyna lub 14932 Sawicki Grzegorz
www.dzieciom.plKrystyna
Data wpisu: 12:52:08 07-06-2012

264. Świetnie wykonana strona, bardzo mi się podoba
Tomasz, http://www.hobby.enecik.org/Mapa-strony.html
Data wpisu: 18:08:12 23-04-2012

265. polecam
pl, http://esurf.eu/?ref=3265
Data wpisu: 17:38:16 11-03-2012

266. czytamy
kapi, http://extrasklep.nextpress.pl/
Data wpisu: 16:02:22 03-03-2012

267. Na tej stronie znalazłem wszystko czego szukałem. Trzymajcie tak dalej!
olek, http://vtugroup.pl/zielony.html
Data wpisu: 22:10:13 20-02-2012

268. dobre
pj, www.interkursy.pl/p/5935/
Data wpisu: 07:00:08 09-02-2012

269. polecam
Jacek, http://www.nextranet.pl/?pid=157465
Data wpisu: 06:58:27 09-02-2012

270. polecam
Jacek, http://extrasklep.nextpress.pl/
Data wpisu: 16:13:09 27-01-2012

271. super
pj, www.inwest.ebrokerpartner.pl
Data wpisu: 14:05:12 16-01-2012

272. zapraszam
pj, http://londonay.com/LM4270
Data wpisu: 08:09:51 20-12-2011

273. polecam
Jacek, http://www.inwest.ebrokerpartner.pl
Data wpisu: 08:56:23 15-12-2011

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości

<< Poprzednie wpisy | Następne wpisy >>

Dotychczas księgę gości odwiedziło: 228252 osób

REKLAMA:
Kosmetyki marki Avon i Oriflame w dobrej cenie z dostawą do domu